"זו תחושה מדהימה, אני  מרגישה שאני מודעת לעצמי יותר וזה נותן לי עוצמה וכוח בכל תחום בחיים ובמציאת ייעודי המקצועי." (דנה לוי בוגרת סדנה לפיתוח קריירה באוניברסיטת בר אילן)

לקוחות מעידים

"זו תחושה מדהימה, אני מרגישה שאני מודעת לעצמי יותר וזה נותן לי עוצמה וכוח בכל תחום בחיים ובמציאת ייעודי המקצועי." (דנה לוי בוגרת סדנה לפיתוח קריירה באוניברסיטת בר אילן)

תמי היקרה,

ברצוני לשתף אותך בתהליך שעברתי במהלך הסדנה לפיתוח קריירה באוניברסיטת בר אילן.

במסגרת חיפושיי הבלתי נלאים אחר ייעודי המקצועי בחיים הייתי בלא מעט סדנאות למיניהם אשר כל אחת תרמה את חלקה במידה זו או אחרת אך אני עדיין נשארתי באותה עבודה וללא כל מימוש עצמי.
כשקיבלתי את ההזמנה לסדנא זו משך אותי בה צמד המילים – פיתוח קריירה.

החלטתי מייד להירשם בתקווה שסדנא זו תיתן לי כלים פרקטיים באמת למצוא את ייעודי המקצועי בחיים. במפגש הראשון נוכחתי לדעת באופן בלתי צפוי שמדובר בשיטה ייחודית שלא נתקלתי בה בעבר וכבר בשלב היכרות והפנמת היתרונות שלנו התחברתי לכך מאוד והסתקרנתי לדעת מה יהיה בהמשך .

עשיתי את כל התרגילים בהתלהבות. ככל שהתקדמנו נוכחתי לדעת שמה שידעתי על עצמי כביכול והיה לי ברור מאליו לא היה ברור בכלל ושהכול טמון בי ויש לי את הכוח והמסוגלות והתכונות המיוחדות שרק אני ניחנתי בהם לפרוץ איתם החוצה ולהצליח בכל תחום אבחר.

זו תחושה מדהימה, אני מרגישה שאני מודעת לעצמי יותר וזה נותן לי עוצמה וכוח בכל תחום בחיים ובמציאת ייעודי המקצועי.
אני מודה לך ומעריכה אותך על הנחיית סדנא משמעותית בחן, בחסד ובמקצועיות רבה אשר תרמה לי רבות.

המשיכי לעשות חיל ולעזור לעוד רבים וטובים.

באהבה,
דנה לוי.

 

לצפייה בקובץ המקורי לחצו כאן