"…מיום שהתחלתי בסדנא רכשתי המון כלים וידע לגבי עצמי, ודרך התנהלות חדשה. לאחר המפגש השישי איתך שעסק במיתוג אישי קיבלתי לפתע הארה בקשר לעבודתי… את מעבירה את הסדנא בצורה מקצועית ומהנה, מרתקת ומדהימה.  באתי להעצמה וכל מפגש אני יוצאת מועצמת יותר ויותר…" (מירב אופיר, בוגרת קורס להעצמה ולמנהיגות נשים בעיריית נתניה)

לקוחות מעידים

"…מיום שהתחלתי בסדנא רכשתי המון כלים וידע לגבי עצמי, ודרך התנהלות חדשה. לאחר המפגש השישי איתך שעסק במיתוג אישי קיבלתי לפתע הארה בקשר לעבודתי… את מעבירה את הסדנא בצורה מקצועית ומהנה, מרתקת ומדהימה. באתי להעצמה וכל מפגש אני יוצאת מועצמת יותר ויותר…" (מירב אופיר, בוגרת קורס להעצמה ולמנהיגות נשים בעיריית נתניה)

30/4/2013

תמי שלום רב!

שמי מירב אופיר ואני משתתפת בסדנא להעצמת נשים שאת עורכת בנתניה.

אני עובדת כמדריכה תעסוקתית עם קשישים בגיל השלישי.

התחלתי את עבודתי במרכז יום עם-0 קשישים עובדים, בניתי במקום קבוצה גדולה ומאוחדת של קשישים עובדים ויוצרים עבודות באווירה ביתית, חמה ונעימה.

לאחרונה עקב הצלחת המקום נתבקשתי לחלק את השבוע ולעבוד במרכז יום נוסף. היה לי מאוד קשה להתחיל שוב את כל התהליך מחדש וכך הייתי מגיעה למקום ללא מוטיבציה וחשק.

אני מספרת לך את כל זה משום שמיום שהתחלתי בסדנא רכשתי המון כלים וידע לגבי עצמי, ודרך התנהלות חדשה. לאחר המפגש השישי איתך שעסק במיתוג אישי קיבלתי לפתע הארה בקשר לעבודתי במרכז היום שנתנה לי נקודת מבט שונה על כל הנושא ואמרתי לעצמי שאני לוקחת בעצם את מרכז היום הזה בתור פרויקט נוסף , גרמת לי להבין תוך כדי המפגש איתך שבעצם שיניתי משהו במרכז הראשון, בניתי משהו שאף אחד אחר לפני לא עשה, כך שנתת לי להבין ולתת מחמאות לעצמי וממקום של כוח ועשייה. למחרת המפגש הגעתי למרכז היום בכוחות מחודשים נכנסתי למנהלת המרכז והודעתי לה שאני לוקחת את המרכז כפרויקט להביא אותו למקום בו נמצא מרכז היום הראשון.

על כך מגיע לך כל הקרדיט עם הרבה תודה משום שבאמת את מעבירה את הסדנא בצורה מקצועית ומהנה, מרתקת ומדהימה. באתי להעצמה וכל מפגש אני יוצאת מועצמת יותר ויותר.

אני תקווה שתהייה סדנת המשך ואם לא אשמח לקבל פרטים על הרצאות או סדנאות נוספות שאת עושה באזור נתניה והסביבה.

 

 

יישר כח

מירב אופיר