סדנאות לימי גיבוש ולאירועים

סדנאות לימי גיבוש ולאירועים

אבחון עוצמות

בסדנה מרתקת, התנסותית וחווייתית זו נבנה את פאזל ההתנהגויות הטבעיות שהן סוד התקשורת הבינאישית וההישגים שלנו, נגלה את מקורות האנרגיה השונים שמהם אנו שואבים את כוחנו ונקבל כלים להעצמה בכל תחום בחיינו  (התהליך מתבצע באמצעות שיטת A.C.M., שיטה ייחודית שפיתחה תמי בן גדעון לאבחון, להעצמה ולמיתוג של פרטים וארגונים).

גברים ממאדים ונשים מנוגה- ואולי ההיפך?

לְמה גברים זקוקים באהבה? מה הנשים רוצות מהגברים?

בהרצאה מרתקת ובהומור רב, תוך הפעלה חווייתית של המשתתפים, נבין מהם ההבדלים בין גברים לנשים ומהן הסיבות לאי ההבנות ביניהם, נתמקד בסטריאוטיפים שעדיין מנהלים את יחסי המינים ובשינויים המשמעותיים שחלו במהלך עשרים השנים האחרונות. התהליך כולל קטעי וידיאו ודוגמאות מגוונות הלקוחות מהתקשורת, מהספרות, מהקולנוע ומהתרבות בארץ ובעולם.

חשיבה יצירתית  מודעת

סדנה חווייתית שבה המשתתפים מתנסים בתהליך יוצא דופן של חשיבה יצירתית. הפעילות מתבצעת באמצעות קלפי מודעות המשלבים מסרים ויזואליים ותוכניים. הסדנה הייחודית מאפשרת מרחב להפעלת דמיון, חשיבה הפורצת את "תקרת הזכוכית" ואת מסגרות החשיבה המקובלות, התחברות לידע פנימי חבוי והעזה אישית.

הדגש בסדנה הוא על פתיחות, שיתוף הדדי מעצים, ולקבוצות – גיבוש קבוצתי.

בכוח המחשבה- טיפים ליצירת מציאות טובה יותר

חשיבה חיובית היא המפתח לשמחה, להצלחה ולאיכות החיים שלנו.

מטרת הסדנה להעניק לכל אחד מהמשתתפים כלים לפיתוח צורת חשיבה אופטימית ולהתמודדות עם לחצי התפקוד היומיומיים בעזרת התנסות חווייתית והפעלה, שימוש בדמיון, יכולת חשיבה יצירתית וסדרת תרגילים וטכניקות מקוריות, פשוטות וקלות ליישום, המבטיחות שיפור משמעותי בהרגשתנו ובאיכות חיינו. בסדנה נבין מהי חשיבה חיובית, נלמד לראות את הכוס המלאה, להתחבר לשמחה בכל רגע נתון, להתמודד עם מצבי לחץ ופגיעה, להוציא את כל ה"לא בסדר" מהחיים, להירגע, ליצור שלווה פנימית ולממש את רצונותינו בכוח המחשבה.

 מה המשותף בין פוליטיקאי, קוטג' ואינטימיות?

את התשובה לשאלה זו ועוד הרבה הפתעות נקבל תוך כדי הרצאה מרתקת על התקשורת בעידן הניו-מדיה.

בעידן זה קשה לעשות את ההבחנה בין מידע אמיתי לבידור טלוויזיוני. כמו כן הפוליטיקאים הופכים לנגד עינינו לשחקנים מרכזיים במעין אופרת סבון ארצית וגלובלית וחושפים בפנינו את "הצד האחורי" של חייהם.

פענוח חלומות בשיטת עשרת השלבים

החלום הוא תופעה אוניברסאלית ובכל התקופות בהיסטוריה האנושית עסקו בני האדם בפענוחו.

לעיתים החלום הוא מעין השתקפות של מצבים בחיים ולפעמים מתגלים בו פתרונות אשר בהקיץ אנו מחפשים אחריהם זמן רב. בסדנה חווייתית זו נלמד את תהליך פתירת החלומות האישיים שלנו בשיטת עשרת השלבים, נכוון את עצמנו ליצירת חלומות בהתאם לצרכים ולבקשות האישיות שלנו, נפרש בדרך האסוציאציה החופשית את משמעות חלומותינו, ונבדוק את הגבול בין המציאות לעולם החלומות.

הפעלת צמיחה לעתיד

(מתאים לתחילת שנה חדשה ולאירועים מיוחדים)

הפעלה חווייתית ומרתקת המתרכז/ת בתוכניות וביעדים האישיים של כל משתתף/פת ובדרך להשיגם. בתהליך, בשילוב קלפי מודעות משני סוגים, באמצעות מסר ויזואלי ומילולי, מקבלים כל אחד ואחת את המסר האישי המעצים שלהם.

הפעלת ברכות לימי הולדת ולאירועי פרידה מעובד ותיק

 הפעלה יוצאת דופן המבוססת על טקס פנימי שבמהלכו המשתתפים יוצרים ברכה אישית עבורם ועבור חתן/כלת האירוע. תהליך הברכות מעניק התעלות רוחנית ואירוע בלתי נשכח.