העצמה אישית

העצמה אישית

העצמה אישיתהסוד הידוע להצלחה הוא אמונה בעצמנו (לכן הוא כבר אינו סוד…). חלומותינו ניתנים למימוש ולהגשמה אבל לעיתים חוסר ההערכה העצמית שלנו וספקותינו או לחליפין העדר מודעות ליכולותינו המלאות אינם מאפשרים לנו למצות את הפוטנציאל ולהצליח במידה האפשרית. שיטת A.C.M. מעניקה לנו את הכלים המעשיים המתאימים על מנת להגיע להעצמה ולצמיחה של הפוטנציאל האישי שלנו, למימוש יעדינו ולהגשמה אישית בדרכים המתאימות לנו.

תהליך ההעצמה מבוסס על מערך ההתנהגויות האוטומטיות שזיהינו באבחון האישי ועל הגדרת היתרונות שלהן והבנת ערכן הרב בכל תחומי חיינו. את המודעות החדשה והעמוקה שלנו אנו מפנימים בעזרת תרגילי העצמה רציונאליים, מקוריים וקלים ליישום בצורה יומיומית קבועה. הפנמת היתרונות יוצרת זהות בינינו לבין היתרונות שלנו  ומביאה אותנו לביטוי ולמיצוי בצורה מיטבית.

המודעות והפנמת היתרונות יוצרים תוצאות בעלות השפעה גדולה על ההתנהגויות השגרתיות והבדל משמעותי בהתנהלותו היומיומית של האדם.

מיעוטן של ההתנהגויות  הטבעיות שאינן משרתות אותנו מכונות בשיטת .A.C.M "נקודות לתשומת לב" (בניגוד לכינויים המקובלים: חסמים, מגבלות, בעיות, חומות, מכשולים ועוד שעצם הגדרתם כך מהווה מחסום בפני עצמו). לאחר מיפוי נקודות, שהן מעטות יחסית לכמות היתרונות שהפנמנו, אנו נעזרים בתרגילים לשינוי העוקפים את ההתנהגות האוטומטית ומאפשרים פריצת דרך באותם תחומים בחיינו שבהם לא פעלנו במיטבנו. התרגילים הספציפיים (לכל אדם תרגילים המותאמים לצרכיו האישיים בלבד) ליצירת התנהגות-עוקפת-אוטומט מאפשרים לאדם לרכוש מיומנויות התנהגות חדשות ורצויות שיוצרות שינוי משמעותי באיכות חייו ודרך התנהגותו, שינוי שגדל והולך ככל שהתרגול הוא לטווח ארוך יותר. התרגילים עצמם פשוטים, קלים להבנה ויישום מעשי בחיי היום יום ויחד עם זאת השפעתם החיובית עמוקה ומהותית.

סקרנים?

צרו קשר

ותקבלו תשובות מידיות לכל שאלותיכם בנושא אבחון ההון האנושי בחברה ושינוי התנהגותי מעצים, בנושא מיתוג חדשני ומתקדם ובנושא יצירת פריצת דרך בארגונכם באמצעות שיטת .A.C.M.